• ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
  • کد خبر: 1717
نمایشگاه فرش تهران

در حالی که چند روز بیشتر به تاریخ رسمی برگزاری دهمین نمایشگاه فرش ماشینی تهران باقی نمانده، تردید فعالان صنعت فرش ماشینی به آن سایه افکنده است.

مسئولین برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی تهران در حالی که تاریخ پانزدهم شهریور را برای برگزاری این رویداد در سال ۹۷ اعلام کرده‌اند که هنوز بسیاری از فعالان فرش ماشینی ایران نسبت به نحوه برگزاری و خروجی آن مردد هستند.

گفتنی است دهمین نمایشگاه فرش ماشینی به دلیل عدم توجه برگزارکنندگان آن به بازاریابی خارجی، صرفا با حضور یکی دو شرکت خارجی (آن هم احتمالا) برگزار خواهد شد که آن را به یک نمایشگاه در اندازه های داخلی تبدیل می کند.این در حالی است که این نمایشگاه باید در اندازه های بین المللی و حضور حداکثری غرفه گذاران و بازدیدکنندگان خارجی باشد.

از این رو عجیب نخواهد بود اگر امسال غرفه گذاران و شرکت کنندگان، یکی از بی رونق ترین و کم بازدید ترین نمایشگاه‌های فرش ماشینی را تجربه کنند!این موضوع می تواند شرکت کنندگان و غرفه گذاران را مأیوس کرده و نمایشگاه فرش ماشینی تهران را فاقد ارزش سرمایه‌گذاری برای سال‌های آینده قلمداد کنند.

اگر تردید در دستاوردهای مثبت این نمایشگاه همچنان باقی بماند، حتی احتمال انصراف و عدم حضور برخی از غرفه گذاران در نمایشگاه امسال نیز وجود دارد که می‌تواند به عنوان یک چالش مهم برای مجریان آن تلقی شود، به حدی که دچار شدن به سرنوشت نمایشگاه فرش ماشینی شهر آفتاب و احتمال کنسلی آن دور از ذهن نیست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =