دموتکس آلمان

نگاهی به مزایای نمایشگاه فرش و کفپوش هانوفر برای بازدیدکنندگان، گویای تفاوت‌های عمیق و فاصله چشمگیر بین آن‌ها و ماست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش) نگاهی به مزایای نمایشگاه فرش و کفپوش هانوفر  برای بازدیدکنندگان، گویای تفاوت‌های عمیق و فاصله چشمگیر بین آن‌ها و ماست؛ آلمانی‌ها١٤٠٠ غرفه دار از ٦٠ کشور مختلف دارند که نتیجه بازاریابی و تلاش مداوم در راستای جذب جامعه هدفشان از سایر کشورهاست و در مقابل  ایران در نمایشگاه بین‌المللی خود، ۹۵ غرفه دار دارد از یک کشور! بدون حداقل تلاشی برای جذب بازار خارجی!

در تبلیغات دموتکس آلمان آمده:

تمام رهبران بازار در زیر یک سقف گرد هم خواهند آمد،

می‌توانید آخرین نوآوری‌ها و روندهای بازار را کشف کنید،

در بخش نوآوری، شاهد نمایش محصولات جدید منتخب باشید،

ارتباطات تجاری جدید و باارزش ایجاد کنید،

و بدانید نمایشگاه مختص بازدیدکنندگان حرفه‌ای و تجاری است.

این ویژگی‌ها نشان از توجه برگزارکننده نمایشگاه دموتکس آلمان به بازدیدکننده‌های حرفه‌ای در کنار غرفه گذار دارد، همچنین تلاش برای رونمایی از محصولات جدید و نوآوری‌ها در عرصه صنعت فرش و کفپوش.

ازجمله مزایای شرکت در نمایشگاه کفپوش آلمان این است که این رویداد در نوع خود  پیشرو و برتر بوده و فضایی ایدئال برای صحبت‌ها و ارتباط تجاری با مدیران و جذب بیشتر مشتری است.

همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند در این فضا، سنجشی اصولی و صحیح از روند سلایق و گرایشات بازار داشته باشند؛ فضایی که متشکل از فعالان عمده‌فروشی و خرده‌فروشی، طراحان داخلی و مدیران و تصمیم گیران تأثیرگذار جهانی است.

فرش‌های زیبا و لوکس، پارکت‌های شیک و محکم چوبی، فرش‌های باشکوه شرقی و کفپوش هایی با طرح‌های زیبا و خاص و به‌طورکلی طیف کاملی از آخرین کفپوش ها را در این نمایشگاه می‌توان یافت.

لازم است در راستای بهبود وضعیت صادرات فرش ایران، چه دستباف و چه ماشینی، دولتمردان و مسئولین امر، به الگوهای جهانی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی دقت بیشتری داشته و برنامه‌ریزی اصولی در این راستا داشته باشند، چراکه بی‌توجهی به این موضوع، میدان را به نفع رقبای تجاری خالی کرده و فرش ایران، در چشم برهم زدنی، قربانی بی‌تدبیری و سوء مدیریت  خواهد شد.

خبرنگار: حوریه شیوا

استفاده از خبر تنها در صورت ذکر منبع و لینک به آن بلامانع است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =