شاو کارپت

نمایشگاه دموتکس امریکا برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد و شاو کارپت در کنار شرکت فرش و کف‌پوش Mullican امریکا و همچنین USFLOORS از تولیدکننده‌های بزرگ فرش از حمایت‌کننده‌های اصلی این رویداد خواهد بود.

شرکت شاو کارپت (Shaw flooring / shaw carpet)

 شاو کارپت در سال ۱۹۴۶ شروع به کار کرد. در تاریخچه تأسیس این شرکت آمده: دلایلی که این شرکت را به بزرگ‌ترین تولیدکننده فرش جهان تبدیل کرد، بسیار است، اما مهم‌ترین آن‌ها، تعیین نیازهای مشتریان و تهیه این نیازها در طول زمان است.

در سال ۱۹۵۸ با فروش ۳۰۰،۰۰۰ دلار، این شرکت به‌طور چشمگیری رشد پیدا کرد و شرکت تکمیل فرش خود را نیز تأسیس نمود. در سال ۱۹۸۵، شاو برای اولین بار در فهرست بزرگ‌ترین شرکت‌های آمریکایی با فروش بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در فروش و نزدیک به ۵۰۰۰ کارمند، قرار گرفت. شاو کارپت، یکی از بزرگترین تامین کنندگان کفپوش جهان در ۴۰ سال گذشته است.

این مجموعه، از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فرش و انواع کف‌پوش در دنیاست که در کنار تولید انواع کف‌پوش‌ها، بازیافت فرش را نیز انجام می‌دهد.

شاو کارپت، با بیش از ۲۲ هزار نفر نیروی کار در سرتاسر جهان و با تنوع محصولاتش، توانسته نام بزرگی از خود بر جای بگذارد. محصولات این مجموعه، انواع کف‌پوش‌های تافتینگ، الیاف و نخ فرش، پارکت و لمینت است.

نخستین کارخانه رنگرزی شاو کارپت در سال ۱۹۷۳ تأسیس شد. بعدازآن ایجاد زیرساخت‌های حمل‌ونقل خود را، به‌طور چشمگیری بهبود دادند و به دنبال آن فروش مستقیم به خرده‌فروشان از سال ۱۹۸۲ به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافت. همچنین آن‌ها به ایجاد مراکز توزیع منطقه‌ای در سراسر ایالات‌متحده نیز اقدام کردند.

همچنین تولید الیاف پلی‌پروپیلن در سال ۱۹۹۲ ازجمله اقدامات شاو بوده است.

در تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۰۱، شاو کارپت یکی از شرکت‌های عظیم تولیدکننده کف‌پوش به نام Berkshire Hathaway را خریداری کرد که درآمد سالانه‌ای بالغ‌بر ۶ میلیارد دلار دارد.

 امروز، Shaw یک شرکت خدمات کف‌پوش کامل است که فروش سالیانه آن حدود ۶ میلیارد دلار است و حدود ۲۲۰۰۰ کارمند دارد.

نمایشگاه دموتکس امریکا برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد و شاو کارپت در کنار شرکت فرش و کف‌پوش Mullican امریکا و همچنین USFLOORS از تولیدکننده‌های بزرگ فرش از حمایت‌کننده‌های اصلی این رویداد خواهد بود.

کاشی فرش ملکه (کویین) یکی از محصولات خاص شاوکارپت است.

تهیه: حوریه شیوا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع و لینک به آن بلامانع است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =