اردبیل

با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان استان نمایشگاه خانه مدرن و دکوراسیون داخلی در محل نمایشگاه دائمی بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری عصرفرش به نقل از تسنیم، معصومی مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل بیان داشت: از جمله محصولاتی که در این نمایشگاه به معرض دید گذاشته می‌شود می‌توان به لوازم خانگی، لوستر، فرش ماشینی و تابلو فرش، تجهیزات آشپزخانه، صنایع چوبی و دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل اشاره کرد که با تخفیفات ویژه نمایشگاهی در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی اردبیل تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ایجاد تبادل بین تولیدکنندگان اشاره کرد تا با از دانش و اطلاعات آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی آگاه شوند و علی‌رغم این موضوع باید ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین فروشندگان و تولیدکنندگان نیز ایجاد شود.

معصومی اظهار کرد: این نمایشگاه تا ۱۶ آذرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برای بازدید هم استانی‌ها دایر است و علاقه‌مندان و خریداران می‌توانند در این ساعات از روز برای خرید محصولات مورد نیاز به نمایشگاه مراجعه کنند و در راستای حمایت از کالای ایرانی پیشگام باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =