saurer

با نزدیک شدن به نمایشگاه فرش و کف‌پوش DOMOTEX ۲۰۱۹ در هانوفر، گروه Saurer اعلام کرد که تمام ماشین‌آلات چرخش فشرده Zinser با نسل جدید Impact FX تا پایان پاییز ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، گروه Saurer یکی از پیشروترین گروه‌های فناوری در جهان است که در حوزۀ ماشین‌آلات برای ریسندگی تمرکز دارد.

این مجموعه، با رشد سالانه درآمد ۱،۱ میلیارد یورو، ۴۳۰۰ کارمند و مراکزی در سوئیس، آلمان، ترکیه، برزیل، مکزیک، ایالات‌متحده، چین، هند و سنگاپور، در حال رشد بوده و در حال خدمت‌رسانی به صنعت نساجی در جهان است.

گروه  Saurer برای ریسندگی، نسل جدیدی از Impact FX را راه‌اندازی کرده است. ویژگی‌های نوآورانه آن، به‌منظور کاهش هزینه‌های تولید، بالا بردن قابلیت اطمینان و تولید نخ‌هایی باکیفیت بالا طراحی‌شده‌اند.

گروه Saurer از متخصصین فناوری و پیشرو در توسعه ماشین‌آلات و اجزای موردنیاز برای پردازش نخ است. این گروه دو بخش دارد:

راه‌های ریسندگی و تکنولوژی‌های مربوط به نخ‌ریسی.

گروه Saurer  بر روی راهکارهایی با کیفیت بالا، تکنولوژی پیشرفته، سفارشی‌سازی اتوماسیون برای پردازش الیاف مصنوعی از رول تا نخ متمرکز است.

با نزدیک شدن به نمایشگاه فرش و کف‌پوش DOMOTEX ۲۰۱۹ در هانوفر،  گروه Saurer  اعلام کرد که تمام ماشین‌آلات چرخش فشرده  Zinser  با نسل جدید Impact FX تا پایان پاییز ۲۰۱۸ عرضه خواهند شد.

Impact FX جدید، یک تغییر بزرگ در عرصه ریسندگی است و دارای مجموعه کاملی از ویژگی‌های یک محصول نوآورانه است.

قطر بزرگ‌تر بالای صفحه غلطک این دستگاه، جمع‌وجور است و اغلب قابلیت استفاده را افزایش می‌دهد. محور Impact FX نسخه‌ای با طراحی مجدد از نمونه قبلی و به‌نوعی فشرده‌سازی آن است.

این نسخه دارای یک لایه داخلی بهینه‌شده برای بهبود کیفیت عملکرد است و این به داشتن عمر طولانی‌تر آن کمک می‌کند و وجود این لایه می‌تواند در طول نگهداری استاندارد ماشین، در صورت بروز مشکل، جایگزین شود.

سومین ویژگی جدید بزرگ، فنر صفحه‌ای توکار است. بهینه‌سازی این عنصر، موقعیت مکانی ایمنی واحد Impact FX را فعال کرده است، که شرایط مطلوبی برای بالا رفتن کیفیت نخ را در موقعیت‌های چرخشی فراهم می‌کند.

آخرین ویژگی، وجود لوله‌های مکش برای بهینه‌سازی جریان است که مکش را بهبود می‌بخشد.

نه‌تنها این لوله‌ها به‌سادگی از چسبندگی اجتناب می‌کنند،  بلکه تمیز کردن و جایگزینی آن‌ها آسان است، زیرا دیگر نیازی به تمایز بین لوله چپ و راست نیست.

نمایشگاه فرش و کف‌پوش دموتکس آلمان ازجمله رویدادهای مهم در آلمان و جهان به شمار می‌رود که تولیدکننده های فرش ماشینی از ایران نیز، هر ساله در این رویداد حضور دارند.

منبع: سایت دموتکس و سایت گروه saurer

ترجمه: حوریه شیوا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =