peter rathman and co

شرکت حمل‌ونقل پیتر راتمن (peter rathman and co) درزمینهٔ حمل بار ایرانیان به آلمان، قبول مسئولیت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، شرکت فوژان راهبران نامی، نماینده انحصاری شرکت نمایشگاه‌های کلن و هانوفر در ایران، در گفتگوی اختصاصی با عصرفرش گفت:

دو شرکت خدمات گمرک و لجستیک کوهن ناگل و شنکر که هرسال با نمایشگاه دموتکس آلمان همکاری داشته‌اند، امسال به علت تحریم‌ها، از همکاری با شرکت‌کنندگان ایرانی امتناع کرده‌اند؛ اما شرکت‌های دیگری برای ارائه خدمات وجود دارند.

وی اظهار داشت: تعدادی از شرکت‌ها از بابت حمل بارهایشان اظهار نگرانی کرده بودند، اما تا به امروز همه‌چیز خوب پیش رفته و دموتکس با شرکت حمل‌ونقل پیتر راتمن

(peter rathman and co)  صحبت کرده و این شرکت درزمینهٔ حمل بار ایرانیان به آلمان، قبول مسئولیت کرده است.

نماینده دموتکس در ایران تصریح کرد: قرار است شرکت‌های ایرانی، تا پایان آذرماه، بارهای خود را از طریق این شرکت خدماتی، به آلمان بفرستند.

گفتنی است این شرکت خدمات گمرک و لجستیک، سال ۱۹۶۱ در هامبورگ و توسط پیتر راتمن تأسیس‌شده و از اولین فعالیت‌های این شرکت، واردات فرش‌های شرقی بوده است.

این شرکت راه‌حل‌های حمل‌ونقل سفارشی و همچنین خدمات گسترده‌ای را اعم از حمل‌ونقل هوایی، حمل‌ونقل دریایی، خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای یا ترکیبی، تدارکات انبار / ذخیره‌سازی، راه‌اندازی، گمرک یا بیمه و... را ارائه می‌دهد.

برای بیش از ۵۰ سال، شرکت پیتر راتمن، راه‌حل‌های حمل‌ونقل در اروپا، آسیا و امریکا را از مرکز شرکت خود در شهر هامبورگ سازمان‌دهی کرده و در این زمینه بسیار با تجربه است.

خبرنگار: حوریه شیوا

شرکت حمل‌ونقل پیتر راتمن

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =