• ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
  • خبرنگار: hashemikhah
  • کد خبر: 2449
اولین نمایشگاه فرش ملل اکو

دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف با هدف ارتقاء سطح آشنایی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف با فرایند های مدیریت صادرات، مهندسی فروش و روش های مذاکرات تجاری تولید فرش دستباف، در شهر اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) به نقل از روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ در این دوره، بازاریابی بین المللی در فضای کسب و کار فرش دستباف ایران، بررسی نمونه فروشگاه های آنلاین فروش فرش دستباف، ثبت مالکیت معنوی فرش دستباف ایران، اصول و آداب تشریفات در جلسه ها و مذاکره های بین المللی،  ایجاد و مدیریت برند فرش دستباف ایران بیان شد.

دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف به همت مرکز ملی فرش ایران و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و با همکاری مرکز آموزش بازرگانی استان، اجرا شد.

به نظر می‌رسد یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار در صادرات و کاهش سهم بازار جهانی، عدم به‌کارگیری روش‌های نوین تجارت و بازاریابی و استفاده از ابزارهای جدید است، از همین رو به کارگیری ابزار فناوری اطلاعات در فروش فرش یک ضرورت انکارناپذیر می‌باشد

گفتنی است؛ در این دوره آموزشی تجار و صادرکنندگان فرش دستباف از استان های قزوین.مرکزی.کردستان.زنجان.کرمان.تهران.خراسان رضوی.هرمزگان.همدان.جنوب کرمان.یزد.البرز.خراسان شمالی.چهارمحال و بختیاری.فارس.سمنان.اصفهان حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =