سورنا

شرکت فرش سورنا، در اقدامی هوشمندانه، شیوه‌ای متفاوت برای تبلیغات را انتخاب کرده تا نام خود را در ذهن‌ها بیش‌ازپیش ثبت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، این روزها صاحبان صنایع و تولیدکنندگان، شیوه‌های مختلفی را برای معرفی محصول خود یا ثبت برندشان در ذهن مردم دارند، اما در این میان بسیاری از مدیران، با هوشمندی، راه‌های میان بری را استفاده می‌کنند که بیشترین بازدهی را برایشان دارد.

در مقایسه با بیلبوردها که در فضاهای دور از دسترس نصب می‌شوند و در کنار هزینۀ بالا، بازدهی لازم را ندارند، یکی از راه‌های خردمندانه برای تبلیغ، استفاده از تبلیغات در مترو و اتوبوس با بازدهی بالا بوده که به طور ملموس، یادآور شعار «ما در کنارتان هستیم» است. در حال حاضر روزانه بالغ‌بر 7 میلیون نفر مسافر وارد ایستگاه‌های مترو می‌شوند که این افراد از طبقات مختلف جامعه نظیر تجار، بازرگانان، اساتید، دانشجویان، دانش آموزان، کارمندان، کارگران و… هستند که عموماً جامعه هدف صاحبان صنایع و خدمات را تشکیل می‌دهند.

افراد حاضر در مترو - که جزء پرترددترین فضاهای حمل‌ونقل عمومی کشور محسوب می‌شود -  قطعاً جزء افراد فعال جامعه‌اند که دستی در اقتصاد کشور دارند که این امر فرصت بسیار مناسب و استثنایی را در تبلیغات تجاری به وجود آورده است.

طولانی بودن زمان دیده شدن تبلیغ، از مزایای مهم تبلیغ در داخل واگن‌های مترو است. درواقع مسافر مترو، مخاطبی در دسترس است که باید تا مقصد در قطار بماند و این حضور باعث می‌شود که هر تبلیغ را بیش از یک‌بار ببیند. همچنین تبلیغ به جهت کثرت ترددکنندگان، در معرض دید افراد زیادی قرار می‌گیرد.

در این میان، شرکت فرش سورنا، در اقدامی هوشمندانه، این شیوه مدرن تبلیغاتی را انتخاب کرده تا نام خود را در ذهن‌ها بیش‌ازپیش ثبت کند.

درواقع سورنا، مزایای تبلیغات در مترو را به‌خوبی درک کرده است. مزایایی چون:

استفاده از زمان مرده و بی‌استفاده مردم برای حک برند در ذهن مشتری، امکان انحصار و اختصاص فضاهای داخل ایستگاه به یک برند، نزدیکی صاحب آگهی به مشتری (صمیمیت)، عمر طولانی آگهی و امکان استفاده عموم مردم از مترو، در اختیار داشتن زمان کافی برای تأثیرگذاری مناسب تبلیغ بر مخاطب، عدم امکان قطع تبلیغ یا دور انداختن آن توسط مخاطب این رسانه، حضور مستقیم ، مستمر و بدون واسطه، سیال بودن و به جریان درآمدن و توزیع مخاطب حول این رسانه و امکان اطلاع‌رسانی سریع و گسترده به مخاطبان.

امکان انجام این تبلیغات در دستگیره‌های مترو، تابلوهای داخل واگن و... وجود دارد و این کار به فرش سورنا این فرصت را داده تا برند خود را در معرض چشم خریدارانی قرار دهد که وقت مناسب برای مطالعه پیام تبلیغاتی آن دارند. این شیوه نسبت به آگهی‌های کوتاه و اجباری که مخاطبین تلویزیون ناچار به مشاهده آن هستند برتری زیادی دارد. با توجه به این نکته که آگهی‌های تبلیغاتی در ایستگاه‌ قطار روزانه در معرض دید هزاران نفر قرار می‌گیرد، این شیوه تبلیغاتی به لحاظ هزینه‌ای نیز مناسب و توجیه‌پذیر است، به همین دلیل برای شرکت‌ها موقعیت خوبی را جهت معرفی محصولات ایجاد می‌کند.

اقدام خلاقانه و سنت شکنانه فرش سورنا که با هوشمندی، شیوه ای مدرن برای تبلیغات برگزیده تحسین برانگیز است و می تواند دقایقی ذهن مخاطب را درگیر طرح ها و نقش های خیره کننده فرش؛ این صنعت باشکوه قرار داده و مردم را تشویق به خرید فرش در مقایسه با سایر کفپوش ها کند.

خبرنگار: حوریه شیوا

1

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =