سیزدهمین المپیاد فرش کشور

تبریز در دی ماه امسال، میزبان مهم ترین رویداد علمی و عملی دانش آموزی و دانشجویی در حوزه فرش دستباف ایران است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش) به نقل از مرکز ملی فرش ایران، سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران به همت مرکز ملی فرش ایران، متخصصان و صاحب‌نظران حوزه های هنر- صنعت فرش دستباف و همراهی سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، همکاری دانشگاه هنر اسلامی تبریز و مشارکت وزارت آموزش و پروش ( شاخه کار و دانش) در سطح دانش آموزی، در ۳ گرایش طراحی ، بافت و رنگرزی فرش و با مشارکت دانشگاه های دارای رشته فرش در سطح دانشجویی در ۴ گرایش شامل طراحی، بافت، رنگرزی و مرمت فرش دستباف از تاریخ ۷/۱۲/۹۷ الی۹/۱۲/۹۷ در شهر تبریز با اهداف زیر برگزار می شود.

۱- ایجاد انگیزه و رقابت به منظور تحصیل علوم و کسب مهارت های علمی هنرجویان (دانش آموزان) و دانشجویان رشته فرش دستباف

۲- ارزیابی توان علمی در دو سطح برای هنرجویان

۳- شناسایی هنرجویان و دانشجویان مستعد و نفرات برتر در سطح استان‌ها و کشور

۴- آشنایی بیشتر جامعه با فرش دستباف در رشته‌های مختلف مرتبط با آن از طریق پوشش تبلیغاتی مناسب

یادآور می شود برای برگزاری هرچه بهتر سیزدهمین المپیاد فرش دستباف طی احکامی از سوی سرکار خانم فرشته دستپاک رییس مرکز ملی فرش ایران، جناب آقای مجتبی فیض اللهی به عنوان رییس ستاد المپیاد و جناب آقای قاسم کاظمی گورجی به عنوان دبیر ستاد المپیاد انتخاب شدند.

همچنین طی احکامی از سوی رییس ستاد المپیاد جناب آقای سید محمد ویسیان به عنوان رییس کمیته علمی و جناب آقای داود عبداللهی به عنوان رییس کمیته اجرایی انتخاب گردیدند.

و نیز برای هماهنگی های لازم با کمیته اجرایی المپیاد، به شماره های  ۲۲۰۷۴۴۲۵ - ۲۲۰۹۲۵۶۲ - ۰۲۱ آقایان عبدالهی (۰۹۱۲۲۸۷۹۳۵۳) و محمدی (۰۹۱۰۲۴۳۶۳۳۰) تماس حاصل شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =