Aquafil

در حال حاضر ۸۲ درصد از فروش گروه Aquafil به موضوع الیاف و نخ اختصاص دارد، اما این رقم می‌تواند افزایش بیشتری داشته باشد. با طراحی‌های خلاقانه درزمینهٔ فرش، انتظار می‌رود که در سال‌های آینده اتفاقات بسیار خوبی بیفتد.

به گزارش تیم ترجمه پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، شرکت ایتالیایی Aquafil یک پالت رنگی را برای نخ‌ریسی با استفاده از مواد بازیافتی ECONYL به ۱۷۰ رنگ گسترش داده است.

مجموعه Aquafil  تأمین‌کننده پیشرو در تولید الیاف فرش برای تولیدکنندگان در سراسر جهان است.

 Aquafil ۵۰ سال است که  یکی از فعالین اصلی، هم در ایتالیا و هم در سطح جهانی در تولید بوده و از نظر کیفیت و نوآوری محصول، برجسته است.

تولید الیاف برای کف پوش های پارچه ای از فعالیت های اصلی شرکت Aquafil بوده است. امروز، این گروه، تولید کننده پیشرو در اروپا و دومین شرکت بزرگ جهانی در بخش BCF است.

در حال حاضر ۸۲ درصد از فروش گروه به این موضوع اختصاص دارد، اما این رقم می‌تواند افزایش بیشتری داشته باشد. با طراحی‌های خلاقانه در این زمینه، انتظار می‌رود که در سال‌های آینده اتفاقات بسیار خوبی بیفتد.

شما می‌توانید در این مجموعه، الگوهای نوآورانه و بافت‌های متمایزی را ببینید که احساس شما را برمی‌انگیزد و با دیدن آن‌ها، قطعاً زیبایی هنری طراحان آن را تحسین خواهید کرد.

رنگ‌ها نقش مهمی در این امر بازی می‌کنند، زیرا آن‌ها قادر به تأثیر بر احساسات ما هستند و بر درک ما از اطراف مؤثرند.

Aquafil  برای اهمیت به توجهاتی که واقعاً مورداحترام برای طراحان داخلی هستند، پالت رنگ ECONYL خود را گسترش داده است.

این موضوع در محک آزمایش قرار گرفت و به منظور این امر، ضایعاتی مانند تورهای ماهیگیری، فرش‌های قدیمی و دیگر پارچه‌های نایلون دور انداخته‌شده از سراسر جهان، به‌طور کامل بازیافت شده و مورداستفاده قرار گرفت.

ECONYL Aquafil   طیفی با ۱۷۰ تن‌رنگی از رنگ‌هایی که با دقت انتخاب ‌شده‌اند، در نمایشگاه DOMOTEX ۲۰۱۹ برای اولین بار نمایش خواهد داد.

نیمی از سایه‌های خنثی  در کنار طرح‌های فوق العاده و باورنکردنی، دست طراحان را باز گذاشته و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا استعدادها و خلاقیت خود را شکوفا کنند.

منبع: دوموتکس

حوریه شیوا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =