دموتکس آلمان 2019

نمایشگاه فرش و کفپوش دموتکس آلمان ۲۰۱۹، از فردا، جمعه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۷ به مدت چهار روز در هانوفر آلمان برگزار خواهد شد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، نمایشگاه دموتکس هانوفر آلمان، یکی از حرفه‌ای‌ترین نمایشگاه‌های تجاری در آلمان و جهان محسوب می‌شود، که به‌طور انحصاری به صنعت نساجی، فرش، کف‌پوش و معماری اختصاص داده شده است.

این نمایشگاه از فردا، جمعه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۷ به مدت چهار روز در هانوفر آلمان برگزار خواهد شد. شرکت‌های فرش ماشینی فرهی، شاهکار صفویه، قیطران، قالی سلیمان، یلدای کویر، افشار زرینه، اسلیمی، نیک زاد، ایران دیبا و طراحی دل‌آسا، و همچنین برندهای فرش دستباف آبان، هماکارپت، صفری، دخیلی، اوان، اشکیونی و برادران زیادی از ایران، امسال در نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۹ حضور خواهند داشت.

این رویداد در حالی برگزار می‌شود که پیش‌ازاین بسیاری از برندهای مطرح فرش ماشینی که هرساله در این نمایشگاه حضور داشته‌اند، امسال به دلیل نوسانات اقتصادی از حضور در این رویداد انصراف داده‌اند.

در حال حاضر، حمل بارهای شرکت‌کنندگان ایرانی، با تمام حواشی و سختی‌ها، به‌خوبی انجام‌شده و غرفه‌ها در حال چیده شدن هستند. غرفه گذاران ایرانی، نهایت تلاش خود را کرده‌اند که رنگ و روح فرش ایرانی در ظاهر غرفه‌ها جلوه‌گر باشد و تمامی آن‌ها منتظر شمارش معکوس برای آغاز این رویداد بزرگ هستند؛ رویدادی که برای همه آن‌ها، می‌تواند نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در ادامۀ روند فعالیت‌های تجاری و صادراتی‌شان داشته باشد.

خبرنگار: حوریه شیوا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =