• ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 2716
دستپاک

حمیرا ریگی سفیر جدید ایران در صبح امروز (دوشنبه) با رئیس مرکز ملی فرش ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)، به نقل از مرکز ملی فرش ایران، کشور برونئی که از لحاظ جمعیت کوچکترین کشور اسلامی و پنجمین کشور متمول جهان شناخته می‌شود.

زنان ۵۰%جمعیت را تشکیل داده و مشارکت زنان در فعالیت های اجتماعی همواره افزایش یافته و نقش فعال خود را در بهبود وضع جامعه ایفا می کنند. و بسیار علاقه مند استفاده از برندها و کالاهی لوکس هستند.

در این نشست که صبح امروز در مرکز ملی فرش ایران، تشکیل شد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی اظهار کرد: با توجه به شرایط خوب اقتصادی کشور برونئی، ضرورت ایجاد نمایشگاه دائمی فرش دستباف در این کشور احساس می‌شود. وی در ادامه افزود: من به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در این کشور، قول می دهم تا شرایط حضور فرش دستباف در کشورهای " آ سه آن " را فراهم نمایم.

رئیس مرکز ملی فرش ایران در این نشست اظهار کرد: فرش دستباف  سفیر هنری و فرهنگی ایران است و شان و منزلت هنر این مرز و بوم را به نمایش می گذارد. تلاش می کنیم برای نخستین بار پایه گذار یک نمایشگاه دائمی در این کشور ثروتمند باشیم. فرشته دستپاک عنوان کرد که  با اعزام متخصصان بازاریابی و اجرای تحقیقات بازار با هدف شناسایی دقیق فرصت‌ها از ظرفیت های لازم در این کشور استفاده کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =