• ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 2731
فرش ماشینی

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان گفت: پنجمین نمایشگاه دکوراسیون داخلی،‌ فرش ماشینی و دستباف،‌ لوستر، چراغ‌های تزئینی و تجهیزات آشپزخانه در رشت دایر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از تسنیم، آیت کاظم‌زاده هریس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: پنجمین نمایشگاه دکوراسیون داخلی،‌ فرش ماشینی و دستباف همزمان با پنجمین دوره نمایشگاه لوستر، چراغ‌های تزئینی و تجهیزات آشپزخانه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین المللی استان گیلان در رشت گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان افزود: در این دوره از نمایشگاه 51 واحد تولیدی و بازرگانی از 8 استان کشور شرکت دارند و آخرین تولیدات خود در زمینه دکوراسیون داخلی،‌ انواع فرش ماشینی و ملزومات داخلی منزل را در معرض بازدید عموم مردم قرار می‌دهند.

کاظم‌زاده هریس در مورد استان‌های شرکت‌کننده در این نمایشگاه نیز تصریح کرد: در پنجمین دوره نمایشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی منزل، شرکت‌های تولیدی از استان‌های تهران، گیلان، آذربایجان شرقی، اصفهان، گلستان، زنجان، خراسان رضوی و قزوین حضور دارند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تخصصی از 9 بهمن در غرفه‌های متعددی دایر شده است و علاقه‌مندان به حوزه دکوراسیون داخلی، فرش ماشینی و دستبافت و تجهیزات آشپزخانه می‌توانند تا 13 بهمن همه روزه از آن بازدید به عمل آورند.

کاظم‌زاده هریس در مورد مزایای برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی ابراز داشت: ارائه آخرین تولیدات و محصولات در حوزه‌های تخصصی دکوراسیون داخلی، تبادل دانش، ایجاد نمایندگی در استان گیلان توسط واحدهای تولیدی و ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده از جمله این مزایا است.

وی ‌زمان بازدید از پنجمین دوره نمایشگاه دکوراسیون داخلی،‌ فرش و تجهیزات آشپزخانه گیلان را هر روز از ساعت 15 الی 21 اعلام کرد و بیان داشت: نمایشگاه‌ بین‌المللی استان گیلان واقع در جاده تهران تا 13 بهمن آماده حضور و بازدید شهروندان از غرفه‌های برپا شده این نمایشگاه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =