قم

رییس شعبه قم بانک توسعه صادرات اعلام کرد: نزدیک به شش میلیون یورو به منظور پروژه‌های متعدد تولید انواع فرش ماشینی تسهیلات ارائه شده که موجبات اشتغال حدود ۱۰۰ نفر نیروی کار را فراهم آورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، غلامرضا رومیانی نژاد در گفتگو با روابط عمومی بانک توسعه صادرات با اعلام این مطلب افزود: این بانک در بین بانکهای استان در بخش پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از محل منابع تلفیقی صندوق توسعه ملی و منابع داخلی به رتبه دوم دست یافت.

وی اضافه کرد: شعبه قم در راستای تاکیدات مبتنی بر شکوفایی بیش از پیش ظرفیت های اقتصادی صادراتی استان در پایان۹ ماهه سال۹۷، توانسته است با انجام بیشترین صدور ضمانت های ریالی، اعتبارات و بروات اسنادی وارداتی (اقلام اساسی خوراکی) و خرید و فروش ارز، رتبه اول بانک در این شاخص ها را کسب نماید.

رومیانی نژاد درخصوص دیگر پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه گفت: همچنین در بخش بسته بندی خرما و فرآوری آن، تامین مالی به میزان ۳۳ میلیارد ریال از سوی این شعبه انجام شده که افزایش اشتغال ۱۰۰ نفر را موجب شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =