• ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3044
قالی

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۷۶۹ هزار نفر تحت پوشش چتر حمایتی این نهاد هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از مهر، حمید قاسمی با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار بیش از ۲۹۰ هزار بازنشسته تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان کرمانشاه هستند، از فوت ۱۶ هزار و ۸۶۳ نفر و از تحت پوشش قرار گرفتن دو هزار و ۵۳۴ نفر تا اوایل بهمن سال قبل خبر داد.

به گفته قاسمی شمار مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی استان کرمانشاه ۴۸ هزار و ۴۷۴ و جمع افراد تبعی تحت پوشش مستمری بگیران استان به ۴۶ هزار نفر می رسد.

وی افزود: در مجموع ۷۶۹ هزار و ۴۲۱ تحت چتر حمایت سازمانی تامین اجتماعی استان کرمانشاه قرار دارند.

قاسمی از وجود ۴۰۷ هزار بیمه شده تبعی، بیش از ۲۴۹ هزار بیمه شده اصلی، ۷۲ نفر خادم تحت پوشش، ۵۴۴ کارفرمای صنفی و ۲۵ هزار و ۵۵۵ نفر کارگر ساختمانی تحت پوشش تامین اجتماعی استان کرمانشاه خبر داد.

وی همچنین به وجود یک هزار و ۶۷۲ نفر در قالب بیمه توافقی، هفت هزار و ۵۰۴ قالی باف، ۳۱ هزار و ۳۰۰ راننده، دو هزار و ۶۰۸ نفر تحت پوشش بیمه بیکاری و ۲۰ هزار و ۶۹۰ نفر تحت پوشش بیمه مشاغل آزاد اشاره کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: همچنین بیش از ۱۱ هزار نفر تحت پوشش بیمه اختیاری و ۱۴۷ هزار و ۲۵ نفر تحت پوشش بیمه اجباری قرار دارند.

قاسمی خاطرنشان کرد: ده واحد خدمت رسان و دو واحد اقماری در نودشه و ثلاث باباجانی در سطح استان کرمانشاه فعال است همچنین شمار کارگزاری های تامین اجتماعی استان به هفت مرکز می رسد.

وی افزود: در سالی که گذشت می توان به راه اندازی میز خدمت در تمام شعبات تامین اجتماعی و ساماندهی نوبت دهی غیر حضوری در چهار شعبه تامین اجتماعی در شهرستان کرمانشاه و برخی شهرستان ها اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =