• ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3059
قالیشویی

در پی وقوع سیل در محله سعدی شیراز تاکنون ۳ هزار تخته فرش منازل سیل‌زدگان توسط اتحادیه قالیشویان شیراز شستشو شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از تسنیم رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس و رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستبافت شیراز ظهر امروز بار دیگر از قالیشویی ایرانمهر که محل شستشوی رایگان فرش سیل‌زدگان محله سعدی است بازدید کردند.

اسماعیل شمس، مسئول قالیشویی ایرانمهر، در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تاکنون 3 هزار تخته فرش به صورت رایگان شسته شده است و تا 20 هزار تخته فرش آمادگی شستشو داریم.

وی تاکید کرد: مردم هیچ گونه نگرانی نسبت به گم‌شدن یا تعویض فرش‌های خود با فرش‌های دیگران نداشته باشند زیرا طبق همان فاکتوری که فرش‌ها از منازل تحویل گرفته شده بعد از شستشو به در منازل ارسال می‌شود.

مسئول قالیشویی ایرانمهر با بیان اینکه این فرش‌ها به کمک نیروهای مردمی در حال شستشو است، گفت: برای ادامه کار شستشوی فرش‌های به نیروی مردمی نیاز داریم و از تمام کسانی که می‌توانند کمک کنند درخواست می‌شود به قالیشویی ایرانمهر واقع در 20 متری دوم پودنک مراجعه کنند.

وی همچنین از خانواده ظهیر امامی و خانم شبیری بابت کمک برای حمل و نقل رایگان فرش‌ها و تهیه مواد شوینده تشکر کرد.

غلامرضا پایدار، رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف شیراز نیز در این بازدید از زحمات قالیشویی ایرانمهر برای شستشوی سریع فرش‌های منازل سیل‌زده سعدی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =