• ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3138
صادرات

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تلاش این وزاتخانه برای حفظ معیشت مردم و حمایت از تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از صنایع، معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تلاش مضاعف برای حفظ معیشت مردم، اظهار داشت:

راهکار مقابله با دشمن در جنگ اقتصادی، تدبیر، اندیشه در اتخاذ تصمیم و تلاش مضاعف برای عملی شدن سیاستگذاری‌ها است.
 
*** تلاش مضاعف برای حفظ معیشت مردم
 

عباس قبادی در جمع کارکنان معاونت بازرگانی داخلی با اشاره به  تلاش مضاعف برای حفظ معیشت مردم، تاکید کرد:

امسال سال بسیار سختی است و از این رو تلاش همکاران برای حراست از معیشت مردم باید مضاعف باشد.

 
*** اولویت حمایت از تولید

به گفته وی حمایت از تولید و تلاش برای چرخیدن چرخ تولید در کشور از مهم‌ترین اهداف و اولویت‌های تعریف شده در سال جاری است.

 
*** اولین نشست تنظیم بازار سال

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برگزاری اولین نشست تنظیم بازار، در ششمین روز فروردین ماه گفت:

خوشبختانه وقتی این نشست برگزار شد، همه اعضا حاضر بودند و همین امر نشان می دهد حساسیت موضوع را همکاران ما درک کرده اند و با درایت و دقت بیشتری در حال فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: سال ۱۳۹۷ سال بسیار پرکاری برای ما بود و امسال نیز حتی در بیست و نهمین روز اسفند و روزهایی که برخی هموطنان ما درگیر خرابی‌های ناشی از سیل بودند، شاهد بودم که همکاران بدون هیچ چشم داشتی به وظایف خود عمل می‌کردند و این موضوع مایه دلگرمی است و انتظاری جز این نیز وجود ندارد.

 
*** تفاوت جنگ اقتصادی و جنگ نظامی

قبادی با اشاره به  تلاش مضاعف برای حفظ معیشت مردم و تاکید بر اینکه ادبیات جنگ در جنگ اقتصادی با جنگ نظامی تفاوت دارد، گفت:

آنها که دوران دفاع مقدس را به یاد دارند، می دیدند مردم و رزمندگان با چه از جان گذشتگی مقاومت می‌کردند، امروز نیز باید همین همراهی و همکاری وجود داشته باشد چرا که بی‌شک دشمن فشار را افزایش می‌دهد.

به گفته وی در جنگ اقتصادی، تلاش مضاعف، پرهیز از تنش آفرینی و همچنین عمل به وظایف در کوتاه‌ترین زمان ممکن ضرورتی انکارناپذیر است.

 
*** هدف‌گذاری برای حفاظت از زندگی مردم

قبادی با اشاره به اینکه فشار دشمن در حال افزایش است، به همکارانش توصیه کرد تلاش بیشتری را نسبت به سال گذشته در دستور کار قرار دهند و گفت:

کوچکترین تصمیم شما می تواند سفره معیشت مردم را تحت تاثیر قرار دهد از این رو هدف‌گذاری شما باید حفاظت از زندگی مردم باشد.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مساله به هم ریختگی بازار گوشت در سال گذشته اشاره کرد و گفت:

در این حوزه کار سنگینی صورت گرفت، هر تصمیمی ممکن است کسانی را راضی کند و کسانی را ناراضی، اما بی‌تردید تلاش ما کنار زدن دلالان و تامین رضایت مردم و البته حرکت چرخ‌های تولید در کشور خواهد بود .

 معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان به اقدامات صورت گرفته برای حل بحران سیل‌زدگان نیز اشاره کرد و با تقدیر از تلاش‌ها، اظهار داشت:

امیدوارم تلاش خود را برای تداوم کمک‌رسانی به سیل‌زدگان تا عادی شدن شرایط ادامه دهید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =