• ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3257
نمایشگاه صنایع وابسته فرش ماشینی

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع وابسته فرش ماشینی در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با حضور فرماندار، رییس اتاق بازرگانی و رئیس اداره صنعت معدن تجارت کاشان افتتاح شد.

 به گزارش اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)؛برازنده، رییس صنعت معدن و تجارت کاشان در گفتگو با خبرنگار عصر فرش اظهار داشت: با توجه به شرایط سختی که در حال حاضر داریم برپایی این گونه نمایشگاه ها نقش موثری را در بالا بردن حس عدم وابستگی به خارج از کشور و کمپانی های بزرگ را در ذهن تولید کنندگان بوجود می آورد و بسیار موثر است. از نظر من این نمایشگاه، نمایشگاه در شان و توانمندی بود که جای تقدیر دارد و ارزیابی که داشتیم در مجموع خوب و راضی کننده بود. امید است که تداوم را در نمایشگاه شاهد باشیم.

فرماندار کاشان نیز با اشاره به اینکه تنوع محصولات بسیار زیاد و قابل تقدیر است گفت: قابل ذکر است قطعاتی که تولید شده ضمن اینکه میتواند بازار داخلی را اشباع کند در بعضی موارد توانسته اند به مرحله  صادرات هم برسند و نکته مهم تر این است که صنعتکاران این بخش نه تنها با نمونه خارجی قابل مقایسه است بلکه در تولیداتشان تقریبا تا دو سوم از قیمت خرید را هم کاهش داده اند ، از این جهت رویداد خوب و قابل تقدیری می باشد.
گفتنی است چهارمین نمایشگاه صنایع وابسته فرش ماشینی از دهم الی سیزدهم اردیبهشت۹۸ از ساعت۱۵تا۲۱ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =