نمایشگاه صنایع وابسته فرش ماشینی

پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش) در حاشیه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع وابسته فرش ماشینی در کاشان به گفتگو با برخی غرفه‌داران پرداخته است.

احمد شاطریان مدیر شرکت ماشین سازی سیناتکس در رابطه با ساخت ماشین آلات تکمیل فرش ماشینی در کاشان اظهار داشت: تا به امروز ۱۵۰ تیغ شیرینگ ساخته ایم و نمونه دستگاه سلرز انگلستان را با بوجود آوردن تغییرات جامعی که در آن داده ایم به تولید و خودکفایی رسیده ایم. از نمایشگاه ها بسیار راضی هستیم و دومین سالی است که حضور داریم.
مدیرشرکت گالوانین نیز در گفتگو با خبرنگار عصر فرش گفت: غرفه ما تولید کننده ماشین آلات رنگرزی بوبین و تو الیاف است که میتوانند تو والیاف را رنگرزی کنند.ما پروسه اتوماتیک رنگرزی بوبین، کلاف رنگ کنی را به طور اتوماتیک ایجاد کرده ایم و دومین سالی ست که در نمایشگاه شرکت داریم.
محمدفردوسی مدیرعامل متال بلبرینگ و نماینده سه برند معتبر در گفتگوی اختصاصی با عصرفرش عنوان کرد: بلبرینگ، مصرف بسیار زیادی دردستگاه های ریسندگی و بافندگی، شونهر و واندویل دارد. وی افزود: به علت اینکه این دو دستگاه ساخت بلژیک است قطعات به دلیل تحریم به سختی وارد کشور میشوند که خوشبختانه ما درداخل کشور به تولید رسیده ایم و کیفیت محصولات تولید شده در داخل کشور بسیار بهتر از خارج از کشور میباشد. وی ادامه داد: اولین سالی است که در نمایشگاه شرکت میکنم و هرسال بازدید کننده بوده‌ام و ارزیابی من این است که نمایشگاه برای تولید کننده و مصرف کننده و صنعتگر بسیار حائز اهمیت است.

حسین رحیمی مدیر عامل شرکت الوان زرین نطنز نیز گفت: تولیدات ما نخ و فرش ماشینی است، بزرگ ترین مشکل ما در کشور تهیه مواد اولیه نخ میباشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =