• ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3277
فرش دستباف

سیزدهمین جلسه کمیسیون صنایع دستی، فرش و گردشگری اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان اتاق ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اتاق تعاون ایران، سیزدهمین جلسه کمیسیون صنایع دستی، فرش و گردشگری اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان اتاق ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، سیزدهمین جلسه کمیسیون صنایع دستی، فرش و گردشگری اتاق تعاون ایران، با هدف ارائه گزارش عملکرد و پیشنهادات کمیسیون، تدوین برنامه های کمیسیون در سال ۱۳۹۸ و بحث و بررسی در راستای تحقق شعار سال ۱۳۹۸(رونق تولید) با حضور نماینده وزارت تعاون برگزار شد.

در این نشست به تفاهم نامه اتحادیه با بانک توسعه تعاون و نوع تسهیلاتی که ارائه می شود اشاره شد،  براین اساس مبلغ ۶ میلیون تومان تسهیلات برای بافنده ها و مبلغ ۷۰ میلیون تومان تسهیلات جهت ایجاد رونق و انگیزه برای خرید فرش در نظر گرفته شده است که سود این تسهیلات ۱۸ درصد است.

در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و فرش از ۳ الی ۹ شهریورماه ۱۳۹۸ و با توجه به کیفیت اجرایی اتاق تعاون ایران به عنوان برگزار کننده ی بزرگترین نمایشگاه کشوری(صنعت ساختمان) پیشنهاد برگزاری این نمایشگاه با معاونت پشتیبانی و برنامه ریزی اتاق تعاون، مطرح شد.

دعوت از نماینده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جلسه بعدی با موضوع صنایع دستی از مهمترین مصوبات این نشست بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =