• ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3285
فرهی و اعضای فرش ماشینی

بر اساس مصوبه کمیته فرش ماشینی کشور، واحدهای تولیدی فرش ماشینی می‌توانند قیمت‌های خود را تا سقف ۲۰درصد نسبت به اسفند ۹۷ افزایش دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)؛ در جلسه کمیته فرش ماشینی کشور که چهاردهم اردیبهشت ماه در محل اتحادیه تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان برگزار شد؛ افزایش حداکثر ۲۰درصدی تمام محصولات فرش ماشینی در سال ۹۸ نسبت به اسفند ۹۷ به تصویب اعضا رسید.
در این جلسه برخی از اعضا درخواستی را نسبت به تعیین قیمت قطعی و ثابت برای عرضه محصولات فرش ماشینی به منظور یکسان سازی قیمت‌ها در بازار مطرح کردند.
سپس آقای مهندس فرهی ریاست کمیته فرش ماشینی عنوان کرد: با توجه به اینکه طبق قانون، فرش ماشینی شامل قانون قیمت گذاری کالا نمی‌شود؛ تعیین قیمتِ ثابت برای محصولات فرش ماشینی امری خلاف قانون است و به همین دلیل این موضوع از دستور جلسه خارج شد.
در ادامه این جلسه آقای مهندس سجادی دبیر کمیته فرش ماشینی کشور به جمع‌بندی نظرات پرداخت و نهایتاً افزایش حداکثر ۲۰درصدی محصولات فرش ماشینی به تصویب اعضا رسید.
در پایان این جلسه آقای مهندس سجادی پیرامون برخی مسائل مربوط به قیمت نخ و الیاف و مشکلات حال حاضر تامین مواد اولیه توضیحاتی ارائه و به سوالات در این زمینه نیز پاسخ داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =