علی فرهی

رئیس کمیته فرش ماشینی انجمن صنایع نساجی کشور گفت: به دلیل تغییرات احتمالی در برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی امسال، لطفاً همکاران محترم در ثبت‌نام عجله نکرده و کمی تامل کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)؛ مهندس علی فرهی در گفت و گوی اختصاصی گفت: در حال رایزنی هستیم تا با ایجاد برخی تغییرات بتوانیم نمایشگاهی در خور جایگاه و شأن صنعت فرش ایران به ویژه صنعت فرش ماشینی داشته باشیم. بنابراین از همکاران محترم فعال در صنعت فرش ماشینی در خواست می‌کنیم به منظور ثبت‌نام در نمایشگاه امسال عجله نکرده و با تامل بیشتری برخورد کنند تا چنانچه رایزنی های ما با نتایج مثبت همراه باشد و تغییراتی ایجاد گردد متضرر نشود.
 وی ضمن تأکید بر این نکته که حداکثر ظرف دو هفته آینده نتایج مذاکرات کاملا مشخص شده و به جمع بندی نهایی خواهیم رسید افزود: چنانچه برخی همکاران نسبت به ثبت نام در نمایشگاه امسال فرش ماشینی اقدام کرده‌اند به منظور جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی، پرداخت وجوه را به هفته‌های آتی موکول کنند.
 نایب رئیس انجمن صنایع نساجی کشور در پایان عنوان کرد: ضمن قدردانی از همکاری های قبلی مجریان برگزاری نمایشگاه، از آنها درخواست می کنیم تا تعیین تکلیف مذاکرات و اعلام نتایج آن، ثبت نام نمایشگاه امسال را به تعویق بیاندازد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =