• ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3466
فرش دستباف

امام جمعه شهر سردرود با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان باید در عمل باشد نه شعار گفت: حمایت از بافندگان فرش ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از فارس از سردرود، حجت الاسلام والمسلمین جلیل جلیلی در خطبه‌های نماز جمعه سردرود ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی در ادامه بیان  وظایف تربیتی والدین، تعلیم قرآن را از وظایف مهم برای آنها دانست و اظهار داشت: والدین مسلمان باید فرزندان خود را با معارف حیات بخش و انسان‌ساز و متعالی این عهدنامه و حیانی آشنا سازند.

امام جمعه سردرود با تشریح بیانات رهبری در مرقد حضرت امام تاکید کرد: مقاومت در مقابل ظالم و حمایت از مظلوم برگرفته از متن دین و مورد تایید هر عقل سلیمی است.

وی افزود: تجربه نشان داده است که هزینه تسلیم، تحقیر یک ملت توسط ابرقدرت‌هاست که آل‌سعود و رژیم پهلوی بارز آن در تاریخ زنده دنیاست.

جلیلی با شمارش شروط موفقیت جمهوری اسلامی اضافه کرد: مواجهه با دشمن باید شجاعانه، امیدوارانه و عاقلانه باشد نه سطحی و مرعوبانه  و مایوسانه .

وی با تاکید بر آگاهی مسئولان در عقب‌نشینی کاخ سفید عنوان کرد: عقب‌نشینی کاخ سفید، عملیات فریبی است که بعد از استفاده از ابزارهای ممکن علیه انقلاب صورت گرفته اما این کار به منظور تغییر محاسبات و تسلیم شدن مسئولان نظام و ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان انجام می‌گیرد که تجربه انقلاب نشان می‌دهد تنها راهکار مقاومت و ایستادگی است.

جلیلی با یادآوری نتیجه  سه نشست در مکه افزود: این نشست‌ها با طراحی آل‌سعود برای تطهیر اسرائیل و تهییج افکار عمومی علیه ایران انجام گرفت که با وجود هزینه زیاد سیاسی به اقرار تحلیل‌گران سیاسی منتهی به شکست شد .

خطیب جمعه سردرود روز صنایع دستی را به فعالان عرصه تابلو فرش در سردرود پایتخت تابلو فرش جهان تبریک گفته و خواستار حمایت بیشتر مسئولان از این تولیدکنندگان در سال رونق تولید شد.

امام جمعه شهر سردرود با بیان اینکه حمایت از  تولیدکنندگان باید در عمل باشد نه شعار گفت: حمایت از بافندگان فرش ضروری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =