فرش

مهندس فرهی در گفت‌وگوی اختصاصی با عصر فرش گفت: با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام شده و تمهیداتی که اندیشیده‌ایم امیدواریم بتوانیم نمایشگاه فرش ماشینی در شهر آفتاب را به عنوان یک نمایشگاه بین المللی قدرتمند برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصر فرش)؛ رئیس کمیته فرش ماشینی کشور گفت: در حال مذاکره با فرودگاه بین‌المللی امام خمینی هستیم تا با اختصاص کانتر در ایام نمایشگاه به صورت شبانه‌روزی به مشتریان صادراتی بروشور و اطلاعات فنی نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی شهرآفتاب ارائه شود.

مهندس فرهی اضافه کرد: علاوه بر این تلفن‌هایی به منظور پاسخگویی۲۴ ساعته همراه با سرویس رایگان از فرودگاه و هتل به مقصد نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی شهر آفتاب برای مشتریان خارجی پیش بینی شده تا به هدف نهایی که همانا افزایش مشتریان صادراتی می‌باشد دست پیدا کنیم.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین مزایای نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی شهر آفتاب مسیرهای دسترسی آن برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی است. بازدیدکنندگان داخلی می توانند از ایستگاه مترو شهر آفتاب به راحتی به این مجموعه نمایشگاهی دسترسی داشته باشند و فرودگاه بین المللی امام خمینی و هتل های اطراف آن نیز بهترین دسترسی ها به این مجموعه نمایشگاهی را داراست.
مهندس فرهی ادامه داد: لازم به ذکر است که با وجود عدم همکاری دوستان ما در فرش دستبافت ، هنگام برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی شهر آفتاب، تابلوهایی به منظور تبلیغ نمایشگاه فرش دستبافت و راهنمایی مشتریان صادراتی برای بازدید از نمایشگاه فرش دستبافت۹۸، در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی شهر آفتاب نصب خواهد شد. این موضوع حسن نیت ما را نشان می دهد و ثابت میکند که هدف ما بهبود فضای صادراتی فرش ایران است.
 نایب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران در پایان بیان کرد: امیدواریم با توجه به همزمانی نمایشگاه فرش ماشینی در شهرآفتاب و نمایشگاه فرش دستباف بتوانیم نمایشگاه فرش ماشینی را در حد و اندازه های نمایشگاه های معتبر بین المللی برگزار کنیم.

خبرنگار: ساراحسینی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =