• ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3512
فرش دستباف

مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به تشریح نمایشگاه تولیدات فرش و صنایع دستی مددجویان تحت حمایت استان پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل ازتبریزبیدار، محمد کلامی مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح نمایشگاه فرش و صنایع دستی مددجویان تحت حمایت گفت: این نمایشگاه در راستای حمایت از تولید ملی و توانمند کردن مددجویان برپا شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۳۴۰ اثر از تولیدات قالی، گلیم و صنایع دستی به نمایش و فروش گذاشته شده و برآورد می شود بالغ بر ۲ میلیارد تومان فروش داشته باشیم.

مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به استقبال گسترده از نمایشگاه های برپا شده در سال قبل، گفت: شهروندانی که قصد خرید دارند در همان روزهای اول مراجعه کنند چرا که با نزدیک شدن به روزهای پایانی نمایشگاه، غالب آثار فروخته شده اند.

همچنین خانم طاهری مددجوی خودکفا شده که با تسهیلات اعطایی کمیته امداد اقدام به اشتغالزایی کرده در حاشیه این نمایشگاه گفت: به کمک تسهیلات و آموزش های ارائه شده توسط کمیته امداد، هنر مینا کاری را شروع کرده و اکنون تولیدات خود را در معرض فروش گذاشته ام.

وی تاکید کرد: قیمت آثار به نمایش گذاشته شده مناسب تر از بیرون بوده و از همه شهروندان تقاضا می کنم برای حمایت از این هنر، سری به نمایشگاه بزنند.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۲۷ خرداد ماه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ در محل آمفی تئاتر اداره کل کمیته امداد آذربایجان شرقی واقع در تبریز چهارراه ابوریحان برای بازدید عموم دایر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =