• ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3521
عرضه مستقیم فرش دستباف ایرانی در سومین نمایشگاه دکو فرش

دکو فرش جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است و حمایت از هنرمندان طراح، رنگرز، فرش باف و سایر تلاش گران زنجیره تولید فرش دستباف و معرفی فرش‌های نقاط مختلف ایران به هموطنان ایرانی، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در موزه گنجینه شهر بابل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، دکو فرش جهت رونق بازار فرش دستباف ایرانی که شناسنامه فرهنگ این سرزمین است و حمایت از هنرمندان طراح، رنگرز، فرش باف و سایر تلاش گران زنجیره تولید فرش دستباف و معرفی فرش‌های نقاط مختلف ایران به هموطنان ایرانی، اقدام به برگزاری نمایشگاهی در موزه گنجینه شهر بابل کرده است.

در این نمایشگاه فرش که روایت بافت نام دارد، مشتریان می‌توانند در میان انبوهی از فرش‌های عالی گلچین شده که تنوع زیادی در اندازه، رنگ، نقشه و قیمت دارند، فرش مورد پسند خود را در محیطی آرام با کمک مشاوران دکوفرش انتخاب کرده و با قیمتی خوب، به طور مستقیم از تولیدکننده خریداری کننn.

امین سامی، برگزار کننده نمایشگاه هدف اصلی از برگزاری آن را حمایت از فرش دستباف ایران و بافندگان آن دانست و افزود، سعی ما بر آن است که با ارئه این محصولات و در معرض دید قرار دادن آن، بتوانیم این هنر - صنعت را رونق ببخشیم.

 هر تخته از این فرش‌ها توسط کارشناسان خبره دکو فرش با دقت فراوان از میان صدها تخته فرش دیگر به شرط سلامت کامل بافت، انتخاب و در نمایشگاه عرضه شده است. بنابراین مشتریان حتی با دانش فنی اندک درباره فرش، می‌توانند فرش مورد پسند خود را با اطمینان کامل خریداری کنند.

این نمایشگاه در تاریخ ۲ تیرماه ۹۸ در آدرس بابل، خیابان مدرس، چهاراه گنجینه، موزه گنجینه بابل برگزار خواهد شد و تا هفتم  تیر ماه ادامه دارد.

بازدید برای عموم رایگان است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۹ تا ۲۰ برای بازدید از نمایشگاه مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =