• ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3549
انجمن علمی فرش ایران هیئت مدیره ای

انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران برگزار شد و اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان این تشکل علمی از سوی حاضران در مجمع عمومی این انجمن برگزیده شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصر فرش)، به نقل از انجمن علمی فرش ایران، در این انتخابات که عصر شنبه ۲۵ خردادماه سال ۹۸ با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت اعضای پیوسته این انجمن برگزار شد، به ترتیب آرای کسب شده آقایان «سیدجلال‌الدین بصام»، «حمید کارگر»، «ایمان زکریائی کرمانی»، «حجت‌اله رشادی» و «احمد اکبری» به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید انجمن علمی فرش ایران برگزیده شدند.
همچنین به ترتیب آرای کسب شده آقایان «عبدالحسین قاسم‌نژاد»، «محمود برادران» و «مهدی ابراهیمی» به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
در این انتخابات آقایان «فتحعلی قشقائی‌فر» و «حسن خاتمی» به عنوان بازرس و آقای «هادی ابوذری» نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.
بر پایه این گزارش، هیئت مدیره جدید در نخستین نشست خود پس از انتخابات، آقایان حمید کارگر و ایمان زکریائی کرمانی را به عنوان رئیس و نائب رئیس و آقای سیدجلال الدین بصام را به عنوان خزانه‌دار تعیین کردند.
شایان ذکر است؛ هیات مدیره جدید انجمن علمی فرش ایران کار خود را پس از ثبت رسمی به مدت ۲ سال آغاز خواهند کرد.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =