تصمیم‌گیری در حوزه فرش ماشینی

با دستور مستقیم وزیر صنعت معدن تجارت، برگزاری نمایشگاه‌ بین‌المللی فرش ماشینی تهران(چمران) نیز به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصر فرش)، رئیس کمیته فرش ماشینی انجمن صنایع نساجی ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با عصرفرش گفت: با دستور مستقیم وزیر محترم صنعت معدن و تجارت، برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار شد. بر این اساس از این پس علاوه بر نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی شهرآفتاب، نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی تهران نیز که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می گردد؛ با مدیریت اتاق بازرگانی کاشان برگزار خواهد شد.

مهندس فرهی ادامه داد: از این‌پس تصمیم‌گیری درباره نمایشگاه‌های فرش ماشینی به صورت مستقیم در اختیار متولیان و صاحبان این صنعت خواهد بود و بدیهیست در جانمایی غرفه‌ها و مسائل مربوط به نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی تهران تجدید نظر صورت خواهد گرفت و تلاش خواهد شد که نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی از سال آینده با کیفیت بسیار بیشتری برگزار گردد. نائب‌رئیس انجمن صنایع نساجی ایران با تاکید بر اینکه مهمترین هدف ما همچنان برگزاری همزمان دو نمایشگاه دستبافت و ماشینی (چه در چمران و چه در شهر آفتاب) است اظهار کرد: تصمیم‌گیری در مورد نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران با هماهنگی اتاق کاشان، شرکت تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی آران‌وبیدگل، اتحادیه تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان و کمیته فرش ماشینی انجام خواهد گرفت؛ که البته کمیته فرش ماشینی برآیند تمام این تشکل‌هاست و از هر سه تشکل در کمیته فرش ماشینی انجمن صنایع نساجی ایران حضور دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =