نمایشگاه

مرکز ملی فرش ایران در بیست و هشمین نمایشگاه ‏فرش دستباف ایران غرفه هایی را به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ارایه دهنده رشته فرش اختصاص می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)،  به نقل از مرکز ملی فرش ایران؛ به منظور توسعه روابط و تعامل موثر و سازنده بین دانشگاه ها و بدنه تولید و عرضه فرش دستباف، این مرکز همچون سال های پیش به دانشگاه هایی که ارایه کننده رشته فرش دستباف هستند با رعایت شرایطی غرفه ای را در نمایشگاه بیست و هشتم واگذار می کند.

غرفه های یادشده به صورت رایگان واگذار می شود و فضای اختصاص یافته به هر دانشگاه، پس از دریافت درخواست و فرم ثبت نام ( پیوست می باشد) و بررسی شرایط اعلام خواهد شد.

گفتنی ست در صورت حضور آن موسسه در نمایشگاه، افزون بر حضور استادان و دانشجویان گرایش های مختلف رشته فرش دستباف، نسبت به ارایه یافته های علمی، مقالات پژوهشی منتشر شده در نشریات معتبر داخلی و بین المللی، پایان نامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد و کتب و نشریات چاپ شده دانشگاهی در کنار معرفی شایسته توانمندی های آن مرکز علمی نیز اقدام مناسب صورت پذیرد.

بیست و هشمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از سوم تا نهم شهریور ماه ۹۸ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =