نمایشگاه تبریز

نمایشگاه بین‌المللی فرش تبریز از ۹ تا ۱۳ مرداد در نمایشگاه بین‌المللی این شهر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه بازدید کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)،  رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: تمام امکانات سازمانی و نیروی انسانی مرکز ملی فرش ایران در خدمت استان است تا نمایشگاهی در شأن تبریز و آذربایجان شرقی برگزار شود. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از آغاز ثبت‌نام نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.icftabriz.ir برای شرکت در نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

وی همچنین با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر جهانی فرش دستباف از سوی شورای جهانی صنایع دستی، برگزاری نمایشگاه فرش دستباف را گامی در جهت معرفی این عنوان در سطح بین‌المللی دانست. 
  

نمایشگاه بین‌المللی فرش تبریز از ۹ تا ۱۳ مرداد در نمایشگاه بین‌المللی این شهر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه بازدید کنند. معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اعلام این خبر و با بیان این‌که اولین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز متفاوت با سایر نمایشگاه‌های داخلی برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این نمایشگاه، تبریز به عنوان پایتخت جهانی فرش دستباف به شکل شایسته در سطح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی معرفی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =