• ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3810
رنگرزی

کارخانه ی رنگرزی و چاپ پارچه در شهرک صنعتی سالاریه ی ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصر فرش)، به نقل از صداوسیما:معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در این مراسم گفت: صنعت نساجی از قدیمی ترین صنایع در خاورمیانه و ایران است و جزء صنایع پررونق به حساب می آید.
محمد امامی امین گفت: مدتی از این صنعت غافل شده بودیم که با سیاست های اعمال شده ،در راستای رونق تولید توجه به این صنعت به صورت جدی در دستور کارقرار گرفت که الان شاهد احیا شدن آن هستیم.
مدیر عامل کارگاه چاپ و رنگرزی پارچه تار وپود پارسیان نیز گفت: در حال حاضر بهترین فرصت برای تولید کننده است که دولت از ما حمایت کند و سرمایه بدهد تا ما بتوانیم تولید را به انبوه برسانیم و این صنعت را رونق دهیم.
آقای خیری گفت: اگر تسهیلات به ما برسد ،ضمن ۳برابر کردن ظرفیت تولید واشتغال ما توانایی معکوس کردن وضعیت در این صنعت یعنی صادرات ،به جای واردات را  خواهیم داشت.
وی گفت:پارچه های تولید داخل علاوه بر ارزان تر بودن ۷۰الی ۸۰درصدی در مقایسه با پارچه های وارداتی ،این مزیت را دارد که از لحاظ کیفیت نیز با آنان رقابت داشته باشد.
وی افزود:اگر دولت به ما کمک کند، دستگاه های آماده به کار را وارد خط تولید می کنیم و تعداد کارگران در این خطوط را به ۴۰ نفر دیگر می رسانیم.
این کارخانه با ۴۵میلیارد ریال آورده  و در مدت زمان ۱۱ماه، توسط برادران خیری در شهرک صنعتی سالاریه ی ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =