• ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 3863
ساداتی نژاد

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس خطاب به وزیر صنعت در اخطاری گفت: تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع نساجی و نوردی فولاد و مس ضروری است، بانک‌ها نیز باید در این زمینه کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل ازخبرگزاری خانه ملت،سیدجواد ساداتی نژاد در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۲۴ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری گفت: چرا در سال رونق تولید به مشکلات تولیدکنندگان توجهی نمی‌شود، متأسفانه در صنایع نساجی و فرش‌بافی تولیدکنندگان در خرید مواد اولیه با مشکل مواجه شده‌اند زیرا قیمت مواد اولیه حدود ۳ تا ۴ برابر افزایش پیدا کرده است بنابراین بانک‌ها باید به کمک تولیدکنندگان بیایند.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صنایع نوردی فولاد و مس نیز که مواد اولیه‌شان شمش فولاد و مس است به اندازه کافی در بورس عرضه نمی‌شود.

وی افزود: این موضوع سبب شده تا صنایع پایین دستی مشکل پیدا کنند، این روند در نهایت موجب تعطیلی صنایع نیز خواهد شد بنابراین از صادرات باید جلوگیری و مواد اولیه تولیدکنندگان داخلی تأمین شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت و به خصوص معاونت معدن وزیر باید تکلیف این وضعیت را مشخص کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =