• ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4032
فرش دستباف

جشنواره ملی فرش وجشنواره سرود در راور برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از صدا و سیما، درنشست مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان ومدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان وفرماندار راور  اعلام شد:بمنظور ایجاد فضای امید و نشاط اجتماعی جشنواره سرود  بزودی در راور  وجشنواره ملی فرش آبان امسال در  این شهربرگزار می شود.

دو جشنواره فرش وسرود در راور

علی رمضانی مدیر کل صدا وسیما ی مرکز کرمان در این  نشست با تاکید بر معرفی قابلیتها و توانمندیهای استان کرمان با استفاده از زبان هنر افزود :استان سرشار از قابلیت کرمان آنچنان شایسته  به جهانیان معرفی نشده و معرفی توانمندیهای استان در داخل و خارج کشور وظیفه ای همگانی است.

علیزاده مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی  استان کرمان هم گفت :در راستای ترویج فعالیتهای فرهنگی هنری جشنواره های فرهنگی متناسب با قابلیتهای شهرستانها بر گزار می شود و رسانه در ترویج فرهنگ نقش آفرین است

فرماندار راور هم در این نشست با اشاره به توانمندیهای این شهرستان در زمینه های مختلف گفت :فرش دستباف راور در کشور و جهان زبانزد است.

اژدری از برگزاری جشنواره ملی فرش در آبان امسال در این شهرستان خبر داد و افزود :در راستای ایجاد فضای امید و نشاط جشنواره سرود نیز بزودی در راور بر گزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =