• ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4069
بهرام سرمست

بهرام سرمست استاندار قم از بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف بازدید کرد و گفت: صنعت فرش ایران می تواند در میان صنایع دیگر بیشترین ارز آوری را داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)،  سرمست در حاشیه این بازدید صنعت فرش ایران را یکی از ابراز مناسب برای افزایش میزان صادرات غیر نفتی کشور دانست و گفت: این صنعت می تواند برای خروج از بحران تحریم ها ایران را یاری کند.

 استاندار قم با بیان این که این صنایع برای افزایش میزان صادرات و جهانی شدن نیازمند خلاقیت و ابتکار و تاب آوری هستند، افزود: صنعت فرش هم باید برای جهانی شدن گام های اساسی تری بردارد.

 وی ادامه داد: صنعت فرش ایران می تواند در میان صنایع دیگر بیشترین تاب آوری را داشته باشد و در این دنیای پر رقابت جایگاه خود را در میان صنعت های مهم دنیا حفظ کند.

 وی همچنین از آمادگی مسئولین استانی از تولید کنندگان و بافندگان فرش دستباف خبر داد.

 سرمست  علاوه براین به نحوه برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایرانی اشاره کرد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در برگزاری این نمایشگاه سنگ تمام گذاشته و تولید کنندگان فرش نیز در این نمایشگاه با ارایه محصولات ویژه حضور یافته اند که مایه مسرت است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =