ساداتی نژآد

دکتر ساداتی نژاد، نماینده کاشان و آران بیدگل گفت دستور نهایی صادر شد که برنامه ریزی و اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی جمهوری اسلامی ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، جناب اقای دکتر ساداتی نژاد، نماینده محترم کاشان و آران بیدگل، در مصاحبه اختصاصی خود با خبرنگار عصر فرش بیان کرد: از آن جا که ۷۰ درصد فرش ماشینی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تولید می‌شود و سالانه ۷۰ درصدغرفه های نمایشگاه بین المللی فرش تهران، از تولید کنندگان کاشان پر می شود و حجم هزینه بالایی پرداخت می گردد تصمیم گرفتیم با رایزنی هایی که انجام شد مکان این نمایشگاه را به سمت کاشان تغییر دهیم .

لذا در مذاکرات انجام شده با وزیر قبلی و وزیر وقت صنعت،معدن،تجارت، دستور آن نهایتا در این هفته توسط رییس سازمان توسعه و تجارت و معاونت وزیر صادر شد که برنامه ریزی و اجرای نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی جمهوری اسلامی ایران به اتاق بازرگانی کاشان واگذار گردد و انشالله سال آینده این نمایشگاه به جای تهران در کاشان برگزار خواهد شد.

به همین منظور،تمهیداتی اندیشیده شده که برای برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی در سال آینده، یک ساختمان نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی در کاشان ترتیب اثر داده شود.

جواد ساداتی نژادگفت: این اتفاق بسیار خوبی است که به حوزه اقتصادی و گردشگری کاشان کمک خواهد کرد .
این اتفاق مبارک را به تمام تولید کنندگان صنعت فرش ماشینی کاشان تبریک عرض مینمایم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =