فرش زاگرس

گروه صنعتی فرش زاگرس کرمانشاه، تولیدکننده و صادرکننده فرش‌های ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه، در نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۱۳۹۸ شرکت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اخبار رسمی، گروه صنعتی فرش زاگرس کرمانشاه در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا به طور متوسط ماهیانه ۲۰ هزار متر مربع فرش ماشینی تولید می‌کند.

آقای قندی، مدیر عامل گروه صنعتی فرش زاگرس کرمانشاه، در مورد تاثیر نمایشگاه بر کسب و کارها اظهار داشت: «برگزاری نمایشگاه‌ها برای کسب و کارهایی مثل ما که در زمینه فرش فعال هستیم، اهمیت زیادی دارد و به ما کمک می‌کند تا بتوانیم محصولات به روز خود را به خریداران داخلی و خارجی معرفی کنیم؛ آشنایی بهتری با بازار هدف پیدا کنیم؛ با مشتریان و همکاران دیدار کنیم و با شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه و قطعات آشنا شویم.»

وی در ادامه به چالش‌های موجود در این صنعت اشاره کرد و افزود: «این شرکت با چالش‌هایی از جمله افزایش نرخ دلار، افزایش نرخ مواد اولیه و عدم همخوانی با قیمت فرش‌های تولیدی که مردم قادر به خرید باشند، بالا بودن نرخ سود وام‌ها و نبودن نقدینگی کافی جهت ادامه کار مواجه است.»

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۲۲ الی ۲۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ با حضور فعالان صنعت فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این نمایشگاه بازدید کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =