گروه صنعتی پارسا

گروه صنعتی پارسا؛ تولیدکننده دار نمایش فرش، بالابر فرش، پروژکتورهای نورپردازی فرش و سایر منسوجات مربوط به فرش، در نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۱۳۹۸ شرکت خواهد کرد. این گروه حدود ۱۹ سال است که در ایران و خارج از ایران در حال فعالیت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اخبار رسمی، گروه صنعتی پارسا هر ساله در نمایشگاه فرش ماشینی حضور دارد و محصولات جدیدی به بازار ارائه می‌دهد.

خانم محمدی، مدیر فروش گروه صنعتی پارسا، در مورد تاثیر نمایشگاه اظهار داشت: «این نمایشگاه مانند هر نمایشگاه بین‌المللی دیگری برای شرکت‌کنندگان دستاوردهای زیادی به همراه خواهد داشت. از جمله اینکه تولیدکنندگان با مشتری‌های جدید از نقاط مختلف کشور آشنا می‌شوند؛ مشتریان از محصولات تولیدکنندگان مطلع می‌شوند؛ فرصت آشنایی با مشتریان خارجی که از نمایشگاه دیدن می‌کنند برای تولیدکنندگان فراهم می‌شود و این آشنایی باعث شناخت مشتریان هدف، معرفی محصولات و افزایش فروش خواهد شد.»

وی در ادامه به چالش‌های این صنعت اشاره کرد و افزود: «گرانی الیاف و مواد اولیه، از بزرگترین دغدغه فعالان این صنعت محسوب می‌شود.»

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۲۲ الی ۲۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ با حضور فعالان صنعت فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این نمایشگاه بازدید کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =