اپال

شرکت پاگشای بیدگل با برند ثبت شده شده فرش اپال (Opal carpet) با ربع قرن فعالیت در صنعت فرش ماشینی، امسال در نمایشگاه بین المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۹۸ شرکت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اخبار رسمی، شرکت پاگشای بیدگل که در سال ۷۴ تاسیس شده است و یکی از شرکت‌های قدیمی صنعت فرش ماشینی ایران است بعد از چند سال فعالیت، دو سال است که به همت مدیران جدید و جوان با برند فرش اوپال فعالیت خود را با قدرت آغاز کرده است.

سعید سجادی، مدیر فروش فرش اوپال عنوان کرد: تعهد ارزش تولیدکنندگان و همچنین بی‎ ثباتی نرخ ارز چالش‌‎های مهمی پیش روی تولیدکنندگان صنعت فرش ماشینی هستند که مسئولان امر باید هر چه بیشتر در صدد تسهیل آن اقدام کنند.

سجادی در ادامه اظهار داشت: در صورت استقرار ثبات در بازار و حمایت سازمان‎‌های مرتبط با صنعت فرش ماشینی، بازارهای صادراتی تولیدکنندگان ایرانی بزرگ‌تر خواهد شد و به تبع آن سبد محصولات این شرکت‌‎ها گسترش خواهد یافت.

شایان ذکر است شرکت پاگشای بیدگل با تولید فرش‌‎های دارای نقوش اصیل ایرانی توانسته است جایگاه ویژه‎‌ای برای خود در بازار گبه داشته باشد که دستاورد این مهم، اشتغال‌زایی مستقیم حداقل برای ۲۰ نفر و همچنین صادرات ۴۰ درصد از ظرفیت تولید این مجموعه به خارج از کشور است.

مدیر فروش شرکت پاگشای بیدگل با اعلام حضور این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای معرفی شرکت‌‎های پویا و نوآور این صنعت دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =