• ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4128
ماشینی

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. عصرفرش در راستای موج خبری برای ایجاد یک ردپای رسانه‌ای مثبت و مستمر از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه فرش، خدمات ویژه‌ای را برای آنها در نظر گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)،  هر ساله در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته به نمایش گذاشته می‌شود. برگزاری این نمایشگاه می‌تواند فرصت خوبی برای معرفی شرکت‎‌هایی باشد که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند با انتشار خبر حضور خود و خدمات و محصولاتی که در نمایشگاه فرش ماشینی ارائه می‌کنند، از هم اکنون مشتریان بیشتری جذب کرده و افراد را تشویق به بازدید از نمایشگاه و غرفه خود کنند.

عصرفرش در این نمایشگاه فرش ماشینی امسال، حامی خبری، روابط عمومی شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه خواهد بود. شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌توانند از این حمایت اخبار رسمی قبل، حین و بعد از نمایشگاه برخوردار شوند و اخبار خود پیرامون نمایشگاه فرش ماشینی را رسانه‌ای کنند.

شرکت‌های حاضر در نمایشگاه‌های مختلف، هزینه‌های زیادی برای حضور متحمل می‌شوند که با پایان نمایشگاه دیگر ردپایی از آنها باقی نمی‌ماند. در واقع دیدن این شرکت‌ها برای مخاطب محدود به نمایشگاه است؛ اما «اخبار رسمی» این اتفاق را رسانه‌ای می‌کند تا افرادی که از نمایشگاه اطلاع ندارند نیز از آن مطلع شوند؛ این اطلاع‌رسانی افزایش بازدیدکنندگان نمایشگاه را برای شرکت‌های حاضر به دنبال خواهد داشت.

عصرفرش در نمایشگاه فرش ماشینی امسال، با ارائه‌ی ایده‌ی خبری و اعزام خبرنگار، آماده است کلیه اخبار شرکت‌های حاضر را تهیه و منتشر ‌کند.

علاوه بر این خدمات، کسب‌وکارهایی که به دنبال خبرسازی بیشتر در رسانه‌ها و ایجاد موج خبری از فعالیت‌های خود در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی نیز هستند، می‌توانند از توزیع و بازنشر اخبار در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر داخلی و بین‌المللی استفاده کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خدمات می‌توانند به سایت اخبار رسمی به آدرس www.asrefarsh.com مراجعه کرده، یا با شماره ۰۳۱-۵۵۳۱۹۸۹۴ تماس حاصل کنند و با دریافت مشاوره رایگان از تیم مشاوران اخبار رسمی با خدمات مرتبط با استراتژی‌های روابط عمومی برای شرکت‌ها و حضور در کلیه نمایشگاه‌ها استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =