فرجاد

شرکت مهندسی فرجاد توان آسیا از سال ۱۳۹۴ با ارائه خدمات مهندسی در سه دپارتمان تخصصی برق، الکترونیک صنعتی و شبکه برای هدف ارتقا سطح کیفی خدمات این حوزه در راستای کمک به سایر صنایع منطقه آغاز به کار کرده است. این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۱۳۹۸ حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اخبار رسمی، مصطفی طاهری‌نیا مدیرعامل شرکت مهندسی فرجاد توان آسیا به چالش‌ها و مشکلات صنعت نساجی اشاره کرد و اظهار داشت: «طی سال‌های گذشته و با تغییر رفتار خرید مشتریان و تمایل خریدار نهایی به خرید از تولیدکننده، دغدغه فروش بین صنعتگران حوزه فرش ماشینی بیش از پیش قوت گرفته است. متاسفانه زیر ساخت‌های ارتباطی نتوانسته است به سرعت تکنولوژی تولید رشد نماید و چالش های این حوزه مدیران صنایع فرش را درگیر کردهاست.»

وی در ادامه به بیان اهمیت حضور در نمایشگاه پرداخت: «دپارتمان فرتانت این شرکت با حضور در این نمایشگاه ، محصول ارتباطی ویژه ای را به منظور پیش گیری از  سردرگمی مشتری نهایی با تولید کنندگان با شعار؛ مشتریان تلفنی ات را دریاب! برای مدیران به ارمغان آورده، تا بتواند با یکپارچه سازی خطوط متعدد تلفن‌های تولیدکنندگان، ارتباط موثری بین مشتریان و شرکت‌ها را فراهم و امکان مدیریت این تماس‌ها را برای مدیران ایجاد نماید. باعث افتخار ماست که بتوانیم در این شرایط سنگین رقابت بین تولید کنندگان، محصولی را به مدیران پیشرو این صنعت عرضه نماییم که بتواند بخش اصلی کسب و کارشان یعنی مشتری نهایی را به خوبی به شرکت متصل کرده و فروش را بهبود بخشد.»

در پایان آقای طاهری به دستاوردهای شرکت مهندسی فرجاد توان آسیا اشاره نمود: « دفتر فنی شرکت با بهره‌گیری از ۹ نفر کارشناس و کارشناس ارشد و تیم‌های متعدد اجرایی بالغ بر ۱۰۰ پروژه موفق را در صنایع متوسط و بزرگ منطقه به پایان رسانده است.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۲۲ الی ۲۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ با حضور فعالان صنعت فرش در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این نمایشگاه بازدید کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =