فرش ماشینی

نگین رز یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ رز است که از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. پس از گذشت نزدیک به چهار دهه فعالیت صنعتی، این هلدینگ به یکی از پیشگامان در حوزه‌ تولید منسوجات فنی تبدیل شده است. شرکت نگین رز در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی ۱۳۹۸ حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اخباررسمی، غلامرضا الله وردی مدیرعامل گروه نساجی نگین رز، نمایشگاه‌ها را ستون‌های اصلی یک صنعت دانست.

وی با اینکه به صورت مداوم در نمایشگاه شرکت می‌کند پیشنهاداتی برای برگزار کنندگان نمایشگاه ارائه داد: «ما هر ساله در یکی از بهترین نمایشگاه‌های دنیا شرکت می‌کنیم و اطلاعات جامعی در زمینه شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندکان از نمایشگاه فراهم می‌آوریم و این اطلاعات را برای تحلیل‌ها کسب و کارها و همچنین دعوت از شرکت‌ها برای حضور در سایر نمایشگاه‌ها از این اطلاعات استفاده می‌کنند. به برگزار کنندگان پیشنهاد می‌کنم از تجربیات بین‌المللی برای برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه استفاده کنند. همچنین می‌توان در نمایشگاه‌ها واحدی برای پژهشگران و محققین راه‌اندازی کرد که بتوان از تحقیقات آن‌ها برای رشد و توسعه استفاده کرد.»

وی در ادامه به چالش‌های این صنعت اشاره کرد و اظهار داشت: «مهم‌ترین مسئله در زمینه ظرفیت موجود در زمینه تولیدات موکت و کفپوش است که بیش از نیاز کشور است، و میزان تولیدات کشور دوبرابر نیاز مصرف‌کنندگان داخلی است. مهم‌ترین مشکلاتی که در سال گذشته داشته‌ایم قوانین و بخشنامه‌های واحد ارزی کشور بود که مشکلاتی در زمینه صادرات ایجاد کرد و صادرات ما را بسیار کاهش داد.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =