افسانه محرابی

محرابی بر لزوم داخلی سازی صنعت پوشاک و ممانعت از ورود پوشاک وارداتی تاکید کرد و گفت: وضعیت برندسازی در کشور طی چند سال گذشته بهتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از شبستان، «افسانه محرابی» در گفتگوی ۱۸ و ۳۰ دقیقه شبکه خبر سیما درباره داخلی‌سازی ۱.۲میلیارد دلاری صنعت پوشاک تا سال ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه وزارت صمت امسال در برنامه‌ای راهبردی توسعه صنعت پوشاک را مد نظر قرار داده است، گفت: در این برنامه موضوعاتی چون افزایش ظرفیت تولید، تثبیت و تکمیل ظرفیت‌های خالی، بازسازی و نوسازی واحدها، مطرح شده است.

مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولوزی وزارت صمت با اشاره به اینکه در این برنامه رفع مشکلات صنعت نساجی با مسائلی چون بررسی تامین مواد اولیه و تکنولوژی روز، بررسی بازار و برندسازی کالا مد نظر قرار گرفته است، گفت: امسال برنامه راهبردی پوشاک را تدوین کردیم که کل مسائل و راهکارهای حل مشکلات این صنعت را در بردارد.

وی بر لزوم داخلی سازی این صنعت و لزوم ممانعت از ورود پوشاک وارداتی تاکید کرد و گفت: وضعیت برندسازی در کشور طی چند سال گذشته بهتر شده و اکنون بسیاری از برندهای داخلی، جایگزین برندهای خارجی می شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =