• ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4220
فرش اردبیل

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تداوم اقتصاد مقاومتی در سال رونق تولید سیزدهمین نمایشگاه فرش دستباف در اردبیل برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از تسنیم، منصور پناهی پیش از ظهر امروز در نخستین جلسه کمیته فرش استان اردبیل اظهار داشت: سیزدهمین نمایشگاه فرش دستباف و جشنواره فروش فرش برای حمایت از تولیدکنندگان فرش دستباف در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تداوم اقتصاد مقاومتی در سال رونق تولید در اردبیل برپا می‌شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این نمایشگاه بیان کرد: براساس هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده سیزدهمین نمایشگاه توانمندی فرش دستباف از ۲۷ تیرماه تا اول مردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های اردبیل برگزار خواهد شد که در راستای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه تعامل سازنده برای تبادل افکار بین دست اندرکاران فرش دستباف استان اردبیل و سایر استان‌های مشارکت کننده و بهره مندی از تجارت تجار و فروشندگان از بازارهای هدف داخلی ضروری است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از برگزاری جشنواره حمایت از خریداران فرش و فروشندگان استان خبر داد و افزود: این جشنواره با شعار یک فروشگاه، یک نمایشگاه امسال با همکاری اتحادیه‌های مرتبط برگزار خواهد شد.

پناهی گفت: هدف از این جشنواره یادآوری و معرفی فرش دستباف استان به مصرف‌کنندگان به ویژه نسل جدید، ایجاد انگیزه و تحریک و رونق در بازارهای داخلی و نیز ایجاد اطمینان خاطر و جلب اعتماد مصرف‌کنندگان در انتخاب و خرید و فروش فرش دستباف خواهد بود و در این زمینه تلاش می‌کنیم تا شاهد دستاوردهای موثر و مثبت جشنواره باشیم.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تصریح کرد: مدت زمان برگزاری جشنواره فروش یک ماه بوده که تاریخ برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد تا براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های لازم این جشنواره را برگزار کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =