• ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4230
فرش صلح کودکان نقاش، زیر پای چهارباغ

مدیر دفتر تخصصی کودک گفت: برنامه "فرش صلح کودکانه"، ۱۶ مهرماه به مناسبت روز جهانی کودک از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گذرفرهنگی چهارباغ برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زهرا کاظمی مدیر دفتر تخصصی کودک گفت: خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان قصد دارد در برنامه "فرش صلح" به کودکان آموزش دهد صلح و دوستی در دنیا قانون است و همه باید به سمت آن حرکت کنند.  

او ادامه داد: با اشاره به اینکه عموم کودکان تنها می‌توانند از نقاشی فرش صلح بازدید کنند، اظهار کرد: این برنامه توسط کودکان هنرمند و نقاش عضو خانه کودک اجرا می‌شود و این کودکان به نقاشی نقش و ترنج صلح بر روی فرش ۱۲ متری می‌پردازند و همان روز این فرش در گذر فرهنگی چهارباغ برای بازدید عموم آویزان می‌شود.
مدیر دفتر تخصصی کودک ادامه داد: در کنار این برنامه همان کودکان پرنده‌هایی را طراحی و رنگ آمیزی می‌کنند که نماد صلح هستند که این پرنده‌ها نیز در همان مکان با طناب آویزان خواهند شد.

زهرا کاظمی افزود: برنامه فرش صلح کودکان ۱۶ مهرماه به مناسبت روز جهانی کودک از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گذرفرهنگی چهارباغ برگزار می‌شود.

او در ادامه بیان کرد: "چهل تکه آرزو" ساعت ۱۷ روبروی شهرداری مرکزی، لحظه‌های نقره‌ای ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹ در خانه کودک و چهارقدم تا کودکی از ساعت ۱۵ در گذرفرهنگی چهارباغ از جمله برنامه‌های ویژه روز جهانی کودک بوده که ۱۶ مهرماه در ساعات تعیین شده میزبان کودکان و والدین است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =