فرش دستباف

آقایی گفت: فرش‌های موجود در کارگاه قالی‌بافی که توسط کارگران بنده بافته شده زیر قیمت بدون اجازه و حکم قضایی در بازار فروخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از آناج، فرانک آقایی، بانوی کارآفرین تبریزی که چندی قبل به علت برخی مشکلات پیش آمده بین ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، کارگاه قالی‌بافی‌اش توسط این ستاد مصادره شده بود از ورود بارزسان ستاد مبارزه با موادمخدر کشور به این پرونده خبر داد.

آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، اظهار داشت: مدارکی به بازرسان اعزامی از تهران ارائه کردم، ولی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان اینگونه القا می‌کند که  قسمتی از اموال بنده به فروش رسیده در حالی که ادعای من نسبت به تمامی اموالم است که در مرکز ماده ۱۶ وابسته به ستادمبارزه با مواد مخدر استان می‌باشد.

وی افزود: بازرسان ستادمبارزه با مواد مخدر کشور به مسئولان ماده ۱۶ اعلام کردند که خانم آقایی مدارکی در دست دارد که نشان می‌دهد که این اموال متعلق به وی می‌باشد، در مقابل باید شما مدارکی ارائه کنید تا مالکیت شما را نسبت به اموال نام برده نشان دهد.

وی در واکنش به سخنان استادرحیمی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر فروش اموال وی در مقابل بدهی، خاطر نشان کرد: مسئولان ستاد، باید مستندات قضایی خود را مبنی بر بدهی بنده به ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ارائه کنند. اموال بنده در اختیار شورای مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

آقایی خاطرنشان کرد: بازرسان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، افرادی را معرفی کردند که بنده نسبت به آن‌ها بدهی و مبادلات مالی دارم، درحالی که مشکل اصلی من، افراد خارج از ستاد نیستند، به برخی بازاری‌ها پیشنهاد دادند که هزینه دادرسی را پرداخته و در مقابل بنده از آن‌ها شکایت کنم در حالی که تمامی اموال من در اختیار ستاد مبارزه با مواد مخدر است نه کسانیکه در بازار به خرید و فروش فرش مشغول هستند.

وی ادامه داد: برآوردی مبلغی که برای اموال مصادره شده انجام گشته، بالای ۲۰ میلیارد است بنابراین طرح چنین موضوعاتی می تواند مسیر پرونده را از جریان اصلی منحرف کند. کلیه اموال بنده قبل از مصادره توسط کارشناسان دادگستری به صورت رسمی صورتجلسه شده و کپی آن را در اختیار بازرسان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور قرار دادم. متاسفانه افرادی که از تهران برای حل این مشکل آمده بودند نتوانستند کارگشا باشند. موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری کرده‌ام.

آقایی تصریح کرد: فرش‌های موجود در کارگاه قالی‌بافی که توسط کارگران بنده بافته شده زیر قیمت بدون اجازه و حکم قضایی در بازار فروخته شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =