دستباف

مدیر کل کمیته امدادلرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۵۴۳ تخته فرش، جاجیم، تابلو فرش وگلیم توسط مدد جویان تولید و بصورت تضمینی توسط این نهاد خریداری شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران (عصرفرش)،به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،مدیر کل کمیته امدادلرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۵۴۳ تخته فرش، جاجیم، تابلو فرش وگلیم توسط مدد جویان تولید و بصورت تضمینی توسط این نهاد خریداری شده است

جاسم محمدی فارسانی،  با اشاره به اجرای طرح‌های مشاغل خانگی گفت: زنان سرپرست خانوار در کنار دریافت خدمات حمایتی وکمک معیشت از تسهیلات آسان و قرض الحسنه بهره مند می‌شوند.

او به آموزش فنی وتخصصی به مددجویان مستعد اشاره کرد وافزود: شناسایی و خدمات مشاوره شغلی وآموزش‌های تخصصی این نهاد به صورت رایگان به مددجویان ارائه می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد به خرید تضمینی صنایع دستی تولیدی مددجویان اشاره کرد وگفت: بر اساس تصمیم معاون اشتغال وخودکفایی این نهاد محصولات بافته شده توسط شرکت صنعت آفرینان امداد در مرکز به نرخ کارشناسی خرید و به بازار فروش عرضه می‌شود.

او با اشاره به تولید ۵۴۳ تخته فرش، گلیم، جاجیم وتابلو فرش توسط مجریان طرح خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار گفت: این محصولات به متراژ یک هزارو ۱۰۰ متر مربع وارزش۹ میلیاردو ۳۹۰ میلیون ریال می‌باشد.

او افزود: با حمایت کمیته امداد ۳۰۰طرح خوداشتغالی در زمینه فرش بافی، گلیم، 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =