نماینده سازمان جهانی ثبت مالکیت معنوی ، (وای پو) که برای ارزیابی کیفیت دست بافته های مددجویان به استان سفر کرده گفت: ثبت این نشان قدرت رقابت در بازارهای جهانی و اشتغال منطقه را افزایش می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از صدا و سیما، مرکز خراسان جنوبی، نماینده دفتر مالکیت معنوی کره جنوبی هدف از این بازدید را ارتقای سطح بازار یابی کالاهای کشورهای مختلف و همکاری با سازمان جهانی مالکیت معنوی عنوان کرد و گفت: در این سفر تلاش شده تا فرش کمیته امداد بعنوان یک برند جهانی ثبت شود.
آقای آن با اشاره به بازدید انجام شده از فعالیتهای کمیته امداد در حوزه فرش، ابراز امیدواری کرد: با همکاریهای دو جانبه کمیته امداد امام خمینی  و سازمان مالکیت معنوی جهانی شاهد ثبت فرش مددجویان کمیته امداد باشیم.

کیانی رئیس مرکز ثبت مالکیتهای معنوی قوه قضاییه نیز در این دیدار از اجرای پروژه توانمند سازی محیط کسب و کار توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با سازمانی جهانی خبر داد و گفت: در قالب یک طرح ۵ ساله سازمان ثبت اسناد با همکاری سایر دستگاهها، در حوزه محصولات نشانه جغرافیای کالا فعالیت می کند و در حال حاضر در حوزه فرش است که با برندسازی منجر به افزایش ارزش و قیمت آن می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =