• ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4617
ماشینی همدان

نوزدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، کفپوش و صنایع وابسته در نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از فارس همدان، نوزدهمین نمایشگاه کالاهای خانگی و بازرگانی همزمان با یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی،کفپوش و صنایع وابسته در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.

این نمایشگاه که از یکم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ششم بهمن‌ماه ادامه دارد، در فضایی بالغ بر ۵ هزار متر مربع در سه سالن ابن سینا، الوند و هگمتانه برگزار خواهد شد.

۸۰ واحد مشارکت‌کننده از سراسر کشور شامل شهرهای تهران، تبریز، اصفهان، مشهد، کاشان، قزوین، قم، کرج، زنجان و همدان در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را عرضه می‌کنند.

کالاهای ارائه شده در نمایشگاه شامل انواع فرش و تابلوفرش‌های ماشینی، دکوراسیون، پرده، سیستم‌های امنیتی و حفاظتی، کولر، تجهیزات و لوازم آشپزخانه، لوازم بهداشتی و ساختمانی، تصفیه آب خانگی، انواع هود، سینک گاز و... است.

همچنین نام‌ها و برندهای معتبری چون فروش و خدمات محصولات مادیران، برتینو، محصولات هیمالیا، جنرال، دوو و آریانا در این نمایشگاه حضور دارند.

ساعت بازدید از نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ و روز جمعه به صورت یکسره از ساعت ۱۰ تا ۲۰:۳۰ است. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =