فرمانداری

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با مدیرعامل شرکت ریسندگی و بافندگی فرش نیاوران، بر رفع موانع تولید و حمایت دولت تدبیر و امید از صنعتگران و ترویج اشتغال‎زایی و رونق تولید تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با مدیرعامل شرکت ریسندگی و بافندگی فرش نیاوران، با تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت دولت تدبیر و امید از صنعتگران و ترویج اشتغال‎زایی و رونق تولید گفت: برای تحقق این مهم باید با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم، تلاش‌های بیشتر و جدی‌تری در شهرستان آران و بیدگل صورت گیرد.

وی با تقدیر از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران شهرستان آران و بیدگل خواستار رفع مشکلات آنان و ضرورت حمایت از اشتغال‌آفرینان این شهرستان از سوی مسئولان استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل شد.

دکتر بایبوردی خاطرنشان کرد: فعالیت ۸۱۰ واحد صنعتی و اشتغال ۲۰ هزار نفر به صورت مستقیم در واحدهای صنعتی و نیز صادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد توانسته است نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال پایدار شهرستان آران و بیدگل ایفا کند.

به گفته وی احداث و راه اندازی هتلی با عنوان «هتل فرش ایران» در شهرستان آران و بیدگل ضرورت دارد چرا که هتل فرش ایران با انجام تبلیغات مناسب می تواند جذب مشتری و گردشگر کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: شهرستان آران و بیدگل ظرفیت‌های قابل توجهی برای جذب سرمایه‌گذاران دارد و به نوعی به سرمایه‌گذار به چشم قهرمان ملی نگاه می‌کند و لذا دستگاه‌های اجرایی شهرستان بایستی از سرمایه‌گذاران و صنعتگران حمایت حداکثری و ۱۰۰ درصدی کنند.

وی تصریح کرد: باید در زمینه رونق هر چه بیشتر صنعت فرش ماشینی و کاهش تبعات نوسان‌ها و تهدیدها نیز به استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از ظرفیت دانش‌آموختگان دانشگاهی روی بیاوریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =