• ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
  • خبرنگار: hoseini
  • کد خبر: 4724
قیمت قالی

رییس اتحادیه قالیشویان با تاکید بر ثبات نرخ مصوب شست و شوی انواع فرش نسبت به سال گذشته، از افت ٤٠درصدی کسب و کار قالیشویان در پی شیوع ویروس کرونا و وضعیت اقتصادی نامناسب مردم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صنعت فرش ایران(عصرفرش)، به نقل از اقتصادآنلاین حمید محمدی درباره وضعیت کسب و کار قالیشویان توضیح داد: متاسفانه امسال حدود ٤٠ درصد رکود اقتصادی نسبت به سال گشته پیش آمده که دلیل آن شرایط نامناسب اقتصادی مردم و شیوع ویروس کرونا است چراکه مردم ریسک نمی کنند کسی در شرایط فعلی به خانه آن ها برود.

رییس اتحادیه قالیشویان ادامه داد: تا سال گذشته از اواخر بهمن ماه تا روزهای پایانی اسفند اوج کاری ما بود اما متاسفانه امسال اوضاع کسب و کار قالیشویان مناسب نیست.

محمدی با تاکید بر ثبات نرخ قالیشویان نسبت به سال گذشته تصریح کرد: امسال قیمت شست و شوی انواع فرش نسبت به نرخ مصوب سال گذشته تغییری نکرده است؛ بر این اساس نرخ شست و شوی هر متر مربع فرش ماشینی ٥٥٠٠ تومان و قیمت شست و شوی درجه یک متری ١٠هزار تومان است.

او ادامه داد: همچنین قیمت مصوب شست و شوی معمولی هر متر فرش دستباف ٨٣٠٠ و شست و شوی کامل با کلیه مواد لازم متری ١٧ هزار تومان است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =